Naše skvělá trenérka, Pavla Dušková, se rozhodla svým týmům, do kterých s Arvikou patříme, nadělit vánoční dárek v podobě on-line kurzu. A k naší radosti ho nabídla i naší chovatelské stanici a našim odchovům. S Blue se do nej zapojíme v lednu. Pokud chcete mít pohodového psa, který vám bude parťákem za všech okolností a bude na něj spoleh (a on se bude moci spolehnout na vás), pak ho vřele doporučuji. Jednoho psa jsem pod vedením Pavly vychovala do úžasného společníka, Arviku, a ráda bych v tom pokračovala.

Cena pro naše odchovy je 1500,-, běžná cena je dvojnásobná.

Odkaz na její stránky zde

PS: za reklamu pro Pavlu nic nemám, ona je vážně tak dobrá

Online kurz Člověk a pes

Tento online kurz je vhodný zejména pro úplné začátečníky, kteří psí svět teprve objevují. Ať už máte doma štěňátko nebo staršího psa a rozhodli jste se, že s ním chcete „něco dělat“, chcete, aby byl fajn společníkem a parťákem pro život a třeba i pro sport, pokud se chcete společně bavit a hrát si, jste tu správně!

V tomto online kurzu máte přístup k informacím a krátkých instruktážním videjkům, které slouží jako inspirace, jak trénovat svého pejska v pohodlí domova a v čase, který vám vyhovuje. Svoje pokroky můžete natáčet na video a vkládat, ptát se na cokoliv, co vás napadne. Věřím, že naše skupinka společně vytvoří příjemné a podporující prostředí. Kromě úkolů pro pejsky, na kterých budete společně pracovat, jsou připraveny i úkoly, různé aktivity a cvičení pro lidi.

Důležité pojmy: vztah, napojení, radost, učení, hra, inspirace, vědomý prožitek, zpětná vazba, uvědomění

Svoji cestu vnímám jako od psů k lidem, skrze psy k sobě, a v tomto duchu se ponese celý kurz.

Sdílet: