Bumerang

Jako první na svět přišla holčička s bílým „bumerangem“ na zádech, proto naše pracovní přezdívka Bumerang. Celkem natradičně se narodila už jako tříbarevná, většinou se jim hnědá barva tvoří později, takže od prvního dne byla tahle slečna napřed. Je samostatná a celkem obratná. Jako jedna z prvních začala vidět a chodit. Váha při narození 290 gramů, deset dní po narození 720 gramů.

Dvojtečka

Jako druhá přišla na svět „Dvojtečka“. Dlouho byla tichou vodou, ale stává se z ní mazel, opět nepotřebuje žádnou asistenci při krmení, ale sem tam krmení zaspí, což ale na váhových přírůstcích není znát. S otvíráním očí z holek otálela nejdéle, ale je to největší maminčin mazel a nejvíce spolu s „eM“ vyhledává Arviky přítomnost

Barnabáš

Třetí štěně v pořadí, ale první kluk se jmenuje Barnabáš, má černou skvrnu za krkem a celkem černou hlavu. Je velký mazel, milý sympaťák, jako první začal včera štěkat a dokonce i výt 🙂 Je samostatný, ale při odpočinku rád leží v hloučku ostatních štěňat a dělá si z nich polštářky pod hlavu, což zejména malí vyhledávají, protože jsou v teplíčku. Občas sedí bokem od zápasících sourozenců a jen pozoruje šrumec okolo, někdy se jde místo krmení raději pomazlit. Je druhý největší z kluků.

– pokračování příště –

 

Sdílet: