Dogtrekkingové peklo v Holštejně

Díky pořadatelům za super akci, s Arvikou jsme se vydrápaly na Macochu, přetrpěly pár desítek kilometrů asfaltu zmokly až na kost, přežily bouřky i kroupy,  ztratily se a zase našly a došly 10. z 27.

Jako náplast na prožité utrpení jsme si odnesly výbornou místní nivu, spoustu dobrot pro psa, skvělé zážitky a hlavně pocit, že tentokrát jsme se opravdu překonaly.

29.-31.5.2015 jsme si prošly další dogtrekový závod. Tentokrát měla MID trasa 44,5 km a mojí vinou jsme si jí protáhli na bezmála 50 km. Zastihly nás tři průtrže mračen, dvě bouřky a krupobití. Arvika mi odpustila až potom, co jsem jí usušila v cíli, dala vepřovou nohu a nechala se pořádně prospat. I s tím, že jsem nás na 30. km ztratila a po skvěle uběhnutých 12 km nechala 6 km zajít navíc to byl náš nejtěžší. Z 27 jsme obsadily 10. místo, čas 7 hodin 56 minut a příští na plánu je Jednooký vlk – Vochtánka v Orlických horách. Přemýšlím nad LONGem, po tomto víkendu to půjde samo 😀 V tabulce bodování dogmaratonu jsme si zase trochu polepšily…

Více zde: https://cesky-strakaty-pes-arvika.webnode.cz/news/dogtrekking-za-pokladem-voka-iv-z-holstejna/

Sdílet: