Možná, že za měsíc bude naše smečka zase na chvíli početnější… Arvika je dneska přibližně v polovině březosti a já jí držím palce, aby všechno dobře dopadlo a my se vytoužených štěňat opravdu dočkali. Od Arviky budou poslední, pak už se naplno budeme věnovat jen sportu a společným chvílím.

Strašně moc pozitivně hodnotím své rozhodnutí počkat s rezervacemi a užívám si ten klid, kdy nemusím řešit maily a pořadníky a odpovídat na dotazy, kde prvním dotazem je „cena, za kolik?“… Myslím, že hodně lidí si stejně jako já odstálo frontu ve více chovatelských stanic a odcházeli s nepořízenou, protože se na ně nakonec nedostalo… Takže stejná startovní linie pro všechny není k zahození.

Pokud opravdu chcete štěně od nás, pak se připrate, že nás bude zajímat spousta věcí z vašeho soukromí – kde bydlíte, zda v domě či bytě, zda máte další zvířata, zda je to váš první pes, jaké máte plány – zda výstavy, chov a sport nebo mazlíka, jestli chcete psa či fenku a kolik času jim můžete denně věnovat. Žádná odpověď není a nebude diskvalifikující nebo špatná. Jen nám pomůže najít vám případně vhodné štěně z hlediska povahy či vzhledu. Osobní výběr je pak nezbytný, návštěvy jsou možné od 4. týdne stáří.

Cena za štěňe strakáče se obecně pohybuje mezi 10 – 15 000,-

A pokud se na vás přeci jen nedostane, pak vám rádi poradíme, která další chovatelská stanice je v očekávání a předáme kontakty.

 

Sdílet: